VIVOINS.COM

NAJNOWSZE PROJEKTY

SMART DRUCZEK
Czytaj więcej
  smart drUczek to pomoc naukowa dla rodziców i dla dzieci. Pomoc naukowa dotyczy wszystkich przedmiotów szklonych na każdym poziomie nauczania. Zawiera zestaw do nauki języków obcych, tych najpopularniejszych w szkolnictwie, jak i mniej popularnych w Polsce. Istotą projektu jest aplikacja webowa (strona www) i aplikacja na smartfon dla Rodziców i dla dzieci. Program umożliwiający Rodzicom zadawanie dzieciom pytań dotyczących materiału szkolnego. Aplikacja jest dedykowana dla wszystkich przedmiotów szkolnych...
SZKOŁA PRZETRWANIA
Czytaj więcej
Chciałbym otworzyć „Szkołę przetrwania”. W obiekcie, który zaadoptowałbym pod tą placówkę znajdowałyby się niezbędne elementy do tego typu działalności: baseny z bardzo ciepłą wodą jak i lodowatą, ściany wspinaczkowe o różnym stopniu trudności, obiekt z namiastką pustyni jak i Arktyki oraz wiele innych. Dwa razy w roku organizowałbym 3 tygodniowe turnusy przetrwania.
FILTR NA ZANIECZYSZCZONE POWIETRZE W MIEJSCACH PUBLICZNYCH CZY BUDYNKACH
Czytaj więcej
Powietrze zanieczyszczone jest różnymi spalinami. Zadaniem takiego filtru będzie wchłanianie przez niego różnych zanieczyszczeń. Chciałbym aby taki filtr posiadało każde miasto Polski.
„Restauracja”
Czytaj więcej
Moim marzeniem jest wybudowanie restauracji. Restauracja ta będzie posiadać dużą sale konsumpcyjną oraz salę na bankiety, wesela i inne imprezy okolicznościowe. W budynku będzie mieścił się mały hotel dla gości, którzy będą chcieli z niego korzystać. Obok restauracji wybuduję mały kompleks SPA.

CO WYRÓŻNIA NASZĄ PLATFORMĘ?

4 PROSTE KROKI

PARTNERZY:

    >